Praktyczne Porady

Szałwia – 11 właściwości które WARTO ZNAĆ!

Szałwia lekarska – bo właśnie o niej mowa – to zioło o zadziwiająco szerokim zastosowaniu. Przyda się i w kuchni, i w kosmetyce, ale to właśnie ze względu na swoje lecznicze właściwości zasługuje na szczególne zainteresowanie. Jeżeli jesteś ciekawa, z czym to się je (i to w sensie dosłownym!), a także w jaki sposób możesz… Read More Szałwia – 11 właściwości które WARTO ZNAĆ!

Uroda

Jak prostować włosy bez prostownicy?

Jak prostować włosy żeby były idealnie proste? Każda z nas przynajmniej raz w życiu zadała sobie to pytanie… przekopując tony artykułów i szukając odpowiedzi, zawsze jednak, kończyło się tak samo, czyli tradycyjne prostowanie włosów prostownicą, która niszczy włosy przesuszając je, i doprowadzając do rozdwajania końcówek. Nie sposób później takie włosy zregenerować prawda? Zacznijmy od tego,… Read More Jak prostować włosy bez prostownicy?

Praktyczne Porady

IMBIR – właściwości które podbiły ŚWIAT!

Spotkasz go w każdym supermarkecie. Gdybyś jednak zobaczyła tę roślinę nie w sklepie na półce, ale w jego środowisku naturalnym, pewnie nie wiedziałabyś, że to właśnie imbir. Bo imbir – o czym zapewne wiesz – nie rośnie na drzewach czy krzewach. Ten ceniony składnik, który doskonale znamy i który tak chętnie dodajemy do potraw to… Read More IMBIR – właściwości które podbiły ŚWIAT!

Zdrowie

Jak opóźnić okres? 11 SPOSOBÓW

Rozwiążemy dziś problem: jak opóźnić okres! Data miesiączki zbliża się nieuchronnie, a Ty dostajesz propozycję wyjazdu nad morze? w góry, pod namiot? Skończyłaś trudny projekt i wreszcie masz trochę czasu dla siebie, który mogłabyś wykorzystać na wędrówkę po górach, patrzysz w kalendarzyk, a tu akurat wtedy ma pojawić się miesiączka? Takich propozycji nie do odrzucenia… Read More Jak opóźnić okres? 11 SPOSOBÓW